Tarihçe

1990 yılından beri inşaat sektörünün içinde yer alan Firmamız Kurucuları, 2004 yılında ALM İnşaat Yatırım Sanayi ve Ticaret Ltd. Şirketini kurarak kendi sektörlerinde kaliteden ödün vermeden istikrarlı bir biçimde büyümüş ve müşteri odaklı ilerleyerek günümüze kadar gelmiştir.

Firmamız, 1990’dan 2004 yılına kadar Avrupa yakasının Beylikdüzü ve Büyükçekmece ilçelerinde çok sayıda konut yaparak teslimini gerçekleştirmiş, 2004 yılından itibaren de ALM İNŞAAT olarak Anadolu yakasında markalı ve nitelikli projelerini hayata geçirmiştir. İstanbul merkezli devam eden kentsel ve yerinde dönüşüm projelerin yanı sıra iki yakayı birleştiren ‘İzmit Körfez Geçiş Köprüsü’nün gündeme gelmesiyle şehrin yorucu temposuna kısa molalar vermeyi hayal edenlere, tatil köyü konseptinde Naturalm Karamürsel Çiftlik evleri projesi hayata geçirilmiş ve yaşam başlamıştır.

ALM İnşaat olarak üretkenlik politikasıyla yeni istihdam alanları oluşturma çabası içerisindeyiz. Markamız, kendisine yüklenilen sorumluluğun bilincinde ve bu çizgisinden hiçbir zaman taviz vermeden, belirlemiş olduğu misyonu ve vizyonu doğrultusunda çalışmalarına aralıksız devam etmektedir.